anna äijäni pois

niin annan ukkoni pois ja lähetän salasanan sähköpostiin ei meseen pistäkää osotteita arvon saajan
7462
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat
  • [email protected]
    Takaan että menee hyvään käyttöön, ku mul on jo 97 acco.
    Pistän parit full runet sille ja treenaan 50 rc jos ei viel oo ja 70 magic.

    Äänestä

  • old_profile_8543 kirjoitti:

    [email protected]
    Takaan että menee hyvään käyttöön, ku mul on jo 97 acco.
    Pistän parit full runet sille ja treenaan 50 rc jos ei viel oo ja 70 magic.

    [email protected]

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kukkuu kirjoitti:

niin annan ukkoni pois ja lähetän salasanan sähköpostiin ei meseen pistäkää osotteita arvon saajan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu