Piikareita kellään myynnissä??

Terve

Niin semmosta, että jos jollakin olis myydä kohtuukuntoisia piikkareita talven rientoihin. Mielellään 14 tai 13 tuumaisia. Voin maksaa maks 50e kpl, mutta silloin pitää olla uuden veroisia. Ja huonompia halavemmalla..
3289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

löytyy 2 kpl ooppelin 4*100 jaolla olevat 13tuumaset kumi-heleniuksen vanteilla.

Äänestä
  • Kiitos kovasti, mutta löytyi jo. Tosin 15 tuumaiset, mutta niin hiton halvat sen kuntoisiksi. Ja possu saabin vanteet alle Hyvin mahtuu carinassa pyöriin...

    Äänestä

  • missäpäin, kunto ja hinta?
    meillä on c-kadetti kans.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


scirocco kirjoitti:

Terve

Niin semmosta, että jos jollakin olis myydä kohtuukuntoisia piikkareita talven rientoihin. Mielellään 14 tai 13 tuumaisia. Voin maksaa maks 50e kpl, mutta silloin pitää olla uuden veroisia. Ja huonompia halavemmalla..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu