Meillä oli ihan järjettömän namu sijainen ja en voinu olla purkamatta oloani kirjoittamiseen.
Nimet on vaihdettu.
Toniksi kutsumani sijainen, on ehkä 175-180cm pitkä, hoikka, noin 19-21 vuotias nuori jätkä ja sillä on lyhyet vaaleat hiukset, lasit ja ihant silmät. Itse olen n.170 cm pitkä, pyöreähkö, nuori neiti, ikää on 16. Rinnat on C ja hiukset on puol pitkät.
______________________________________
Istun matematiikan luokassa. Ympärilläni luokkalaiset tekevät tehtäviä tai juttelevat kavereidensa kanssa. Tuijotan kirjaani, joka on täynnä helppoja tehtäviä, mutta en halua osata. Tuijotan luokan etuosaan, jossa matikan sijainen Toni kirjoittaa tehtävää taululle, jotakuta varten, joka ei oikeasti osaa. Toni on jumalaisen hyvän näköinen; melko pitkä, vaaleat lyhyet hiukset, silmälasit, ruskeat silmät… Keskeytän ajatukseni ja ”palaan” tehtävien pariin. Normaalisti en kysy tunnilla koskaan neuvoa, mutta nyt tulee viitattua melko usein. Aika juoksee liiankin nopeaan ja kaksoistunti on pian ohi. Toni ilmoittaa läksyt ja vastahakoisesti poistun.
Kotona en mitään muuta teekään, kuin ajattele Tonia ja onanoi. Nukun poikkeuksellisesti päiväunet ja saan unestani idean jättää läksyt tekemättä ja esitää ”tyhmää”, jotta saisin jäädä yksityiseen tukiopetukseen koulun jälkeen.
Aamulla, puen ylleni melko avonaisen paidan ja kireät farkut. Tunnilla, kun sijainen kyselee läksyjä, en viittaa kertaakaan. Kun sitten minulta kysytään, esitän, että en tiedä. Tunti kuluu taas vilkkaan ja tunnin jälkeen hidastelen – nyt on aika toimia.
”Toni, mä en oikein tajua tätä laskua. Voisitsä selittää miten se menee, että jos sitten vaikka kotona onnistuisin läksyissä,” kysyn. ”Näytähän, niin katsotaan,” hän huikkaa, kävelee pulpetilleni ja katsoo kirjaan. Tonin selittäessä en voi olla tuijottamatta hänen takamustaan ja muutenkin niin seksikästä olemusta. ”Ymmärsitkö,” Toni kysyy. Havahdun ja vastaan, etten ymmärtänyt.
Hetken mielijohteesta, vien käteni Tonin takamukselle ja suutelen Tonia hänen kääntyessään katsomaan mitä puuhaan. Hän vastaa suudelmaan ja kun lopulta irtaudun, Toni kuiskaa minulle: ”Sulla oli läksyt tänään tekemättä ja tunnilla et saanut mitään aikaan. Pitäsiköhän sun saada tukiopetusta koulun jälkeen?” En meinaa pysyä housuissani, ”Varmaan pitäisi, niin ei sitten jatkossa olisi ongelmaa. Mutta eikö pieni puhuttelukin olisi paikallaan, kun olenhan mä ollut aika tuhma, kun en ole tehnyt läksyjäni ja vielä käyn kiinni opettajan takapuoleen,” kysyn velmuilme silmissäni.
Toni nostaa minut opettajan pöydälle ja suutelee taas. Vastaan himoiten ja kiedon käteni Tonin ympärille. Toni riisuu paitaani ja avaa liivejäni, minun avatessani hänen vyötään ja housujaan. Käteni ujuttautuvat Tonin housuihin ja hän hyväilee rintojani. ”Nussi mua”, kuiskaan Tonin korvaan. Toni irtautuu suudelmasta ja laskee minut pöydälle, riisuu housuni ja omansa. Nään edessäni puoliseisovan kalun ja nostan katseeni Toniin. Hymyilen hyväksyvästi, kun Toni laskeutuu alas ja avaa jalkani, nähden märän ja puoli-posliinisen vakoni. Hellästi hyväillen hän ensin suutelee kumpuani ja sitten alkaa nuolla ja sormittaa minua. Huokailen ja voihkin Tonin kuiskaillen minulle nuolaisuiden välistä jotain. Tunnen orgasmin vyöryvän ylitseni ynähtelen koko kroppani väristessä nautintoa. Toni nousee suutelee jälleen. Sitten hän työntyy litisevän märkään pesääni ja alkaa naida minua – ensin hitaasti, sitten nopeammin ja nopeammin voihkiessani häntä lisäämään vauhtia ja voimaa. Nautin suuresti ja puristan Tonin itseäni vasten suudellen ja nuollen tämän kaulaa ja korvaa. Kuiskin himoani puristan lujempaa. Orgasmi on jälleen nurkan takana, kun Toni lopettaa. ”Jatka!”, pyydän ja laskeudun pöydältä. Otan pyyntöäni vahvistaakseni Tonin kalun suuhuni ja alan imeä. Lopetan kuitenkin ennen kuin Toni laukeaa ja nojaudun seinään tarjoten persettäni Tonille naitavaksi. Toni ottaa lantiostani kiinni ja työntyy taas pesääni ja alkaa rajun naimisen. Huudan ja voihkin toivoen, että kukaan muu ei kuule. Toni nai minua rajusti seinää vasten.
”Nai! Nai lujempaa! Vielä, vielä!!”, huudan. Toni kuiskaa saavansa pian. ”Tuu mun sisään,” annan luvan pyytäen samalla. Pian tunnen kuinka Toni purkautuu sisääni ja saan pian itsekin räjähtävän orgasmin. ”Mahtavaa,” kuiskaan nojatessani kaappiin. ”Monelta otetaan se tukiopetus,” Toni kysyy hymyillen. Mieleni tekee vasta vaikka heti, mutta sovimme tapaavamme vasta klo.15.05 samassa luokassa.
Puen hitaasti ylleni tahallani tarjoten Tonille näkymiä. Puettuani suutelen Tonia himolla ja vien kätensä vielä rinnoilleni – sitten poistun seuraavalle tunnille miettien, kuinka jaksaisin odottaa kaksi tuntia tukiopetustani.
__________________________________
Jatkan vielä, mutta ensin haluaisin ASIALLISTA palautetta, mielellään rakentavaa sellaista, kiitos!
Namun matikan sijaisen kanssa
5
16775
Vastaukset
- nekotimon^^
Kerrassaan loistava :)
Mukava välillä avata otsikko ja löytää luettavaa ( kiihottavaa) tekstiä... Kirjota ihmeessä se jälki-istuntokin, kyllä tässä ainesta on ^^- nekotimon^^
tukiopetus :)
- Tukioppilas
Oijoi! :)
On se hienoa että joku osaa kirjoittaa realistista ja samalla niin pirun kiihottavaa teksiä. Lisää, lisää, lisää! :P- miä vaa
Lukemista helpottaa, jos laitat aina vuorosanat uudelle riville. Eli uusi vuorosana tulossa-> enter mut hyvää tekstiä
- fdsdf
miä vaa kirjoitti:
Lukemista helpottaa, jos laitat aina vuorosanat uudelle riville. Eli uusi vuorosana tulossa-> enter mut hyvää tekstiä
Ainakin parempaa kuin ne yleiset, joissa teinityttöjä suunnilleen raiskataan, novellit.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 561438
Janni Tikkanen ohjattiin miesten pukuhuoneeseen
Vai olisko sittenkin Janne Tikkanen? Jos siellä jalkojen välissä on miesten killukkeet, mieshän tämä Janni on. Ja kuuluu611350Pitkäaikaistyöttömyys Suomessa harvinaisen paha
Karut työttömyysluvut, korkein luku yli neljännesvuosisataan.1611311Mitä vastaisit
Jos kysyisin, että lähdettäisiinkö lenkille yhdessä? Vain sinä ja minä, kaksin? Miehelle661197Tiedän ettet tehnyt tahallasi pahaa
Asiat tapahtuivat, ristiriidat ovat meitä vahvempia. Olemmeko me niin vahvoja, että selviämme tästäkin vielä? Aika paljo1041131Keskisarja loisti A-studiossa, vauhkoontunut Sofia Virta munasi itsensä
Keskisarja taas puhui 100% faktaa maahanmuuttoon liittyen. Kokoomuksen Kaumalta tuli pari hyvää puheenvuoroa, joskin muu258966Rakastan ja ikävöin sinua
Ei helpota tämä ikävä millään. Pelkäsin että tämä ajanjakso tulee olemaan juuri näin vaikea. Siksi halusin ennen tätä pä58947- 55916
Nyt tiistain galluppi alkaa....
Kuka on sun elämän rakkaus? Ketä kaipaat edelleenkin? Nyt nimiä vaan rohkeesti tuohon alle.Tää on ikäväpalsta, eikä mikä56903KIIKKUSTUOLI
Aloitetaan taas uudella alustalla, nuo pitkiksi venyneet ovat hankalia etsiä uusia viestejä, joskus vastauksia tulee sin82870