Nyt homman selviäminen

todennäköisemmältä, sillä keskustelin sisarvalkoisen kanssa koko jutusta aamulla. Hän tuntui kyllä olevan hämillään. Hän on kyllä taitava.
1681
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

oman sisarvalkoiseni kanssa ei tuottanut mitään tulosta, vahvisti vain omia ajatuksiani.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuntuisi entistä kirjoitti:

todennäköisemmältä, sillä keskustelin sisarvalkoisen kanssa koko jutusta aamulla. Hän tuntui kyllä olevan hämillään. Hän on kyllä taitava.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu