jakopäänketju

Onko muilla kokemuksia? meni micrasta 97 ketju vaihtoon oli venynyt ja hangannut jälkiä muovisiin kiristäjiin
51280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tuota sattuu joskus, ei sinänsä ole ihmeellistä.

Äänestä

Mielenkiinnosta vaan kyselen ajomäärä, jolloin vika ilmeni. Itselläni ollut Micrat -97 ja -98.

Äänestä
  • eli ei kovinkaan paljo

    Äänestä

jakopään ketjun vaihto?
Teitkö itse vai teetitkö korjaamolla.
Minunkin micrasta kuuluu jakopäästä jotain ääntä kylmänä ajettu jo 210 tkm

Äänestä
  • jakopään osat noin 130e työ tunnit noin 10h samalla laitoin myös uuden vesipumpun kun oli kone kerta auki (n40e) tuleeko öljy tippoja auton alle? joutu vaihtaa myös stefan (samallahan se meni ja vuotokin lakkas)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


97... kirjoitti:

Onko muilla kokemuksia? meni micrasta 97 ketju vaihtoon oli venynyt ja hangannut jälkiä muovisiin kiristäjiin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu