E46 316 i vikaa?

Mikähän lorisee lämmityslaitteessa niin että kuuluu sisälle, eli onkohan kansipahvi menny vai miksi rupeltaa kun kaasuttelee?
Onko myyjällä minkälainen virhe vastuu jos olis käytetyssä kansivika viikko auton ostosta...
31166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ilmata ?? Pulputtelee koska ilmaa jäähdytysjärjestelmässä.

Äänestä
  • pidä auto käynnissä ja avaa varovasti paisarin korkki jos sieltää tulee ilmakuplia ni sit todennäkösesti on kanspahvi menny...

    Äänestä

Lämmitys laiteen lorina rele viallinen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jim kirjoitti:

Mikähän lorisee lämmityslaitteessa niin että kuuluu sisälle, eli onkohan kansipahvi menny vai miksi rupeltaa kun kaasuttelee?
Onko myyjällä minkälainen virhe vastuu jos olis käytetyssä kansivika viikko auton ostosta...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu