Coldplay tyrmää hajoamishuhut17.02.2006, klo 14.55
Popyhtye Coldplay tyrmää huhut yhtyeen hajoamisesta. Toissapäiväisessä Brit Awards -gaalassa yhtyeen laulaja Chris Martin kertoi yhtyeen vetäytyvän pitkälle tauolle. Kommentit käänsivät musiikkiyhtiö EMI:n osakekurssin laskuun.
Yhtyeen edustaja kertoo, että bändi ei suinkaan ole lopettamassa, vaan aloittaa uuden materiaalin tekemisen piakkoin.
YleX pop-uutiset 17.2.
Eli uutta matariaalia aletaan tekemään. Jihuu! :) Lempibändimme ei hajoa, ja uskon Chris Martinin sanaan siitä että he eivät hajoa.
Coldplay hajoamassa? Ehei ei.
The_Scientist
0
155
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 823253
- 922945
- 532202
Mietin että
Onko tästä enää paluuta entiseen? Ainut asia joka päiviini toi taannoin iloa, oli meidän yhteinen hassuttelu ja huumorin201645- 191514
Nyt rupeaa löytymään talonmiestä ja muuta sankaria hallipaloon
Kyllä on naurettavia juttuja tuossa paikallislehdessä, että saa tosiaan nauraa niille..81477Tajusin vaan...
Että olen pelkkä kroonistunut mielisairas. Olen sairauspäissäni luullut itsestäni liikaa. Luulin, että olen vain korkein181395Aaamu on täällä taas!
Hyvää ja rauhallista työpäivää rakkauteni. Kunpa vaan hymyilisit enemmän. Toivon, että joku kaunis päivä kanssani et vaa131351Noin ulkonäkö-jutut ei multa
Nainen, koskaan en ole kirjoittanut siitä mitään ilkeää. Ei kuulu tapoihin351315Olisitpa rakkaimpani
Kaipaan sinua. Ikävä sinun läsnäoloa ja kaikkea sinussa. Päivistä, jolloin nähdään tulee onnellisia päiviä. Sinun seuras61248