Hiv??

holiday85

koska fredi todettiin oikeasti hiv postiiviseksi?? olen saanut lukuisia vastauksia ja kaikilta eri vuosiluvun.. jonkun on kerrottava mikä on se vuosi!!

7

832

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vuonna

      1986

      • fairy

        Mercury and me kirjassa Jim Hutton kirjoitti, että vuonna 1987.


      • cgfgggggggggggggggggggggggg
        fairy kirjoitti:

        Mercury and me kirjassa Jim Hutton kirjoitti, että vuonna 1987.

        1986.


      • Brightness
        fairy kirjoitti:

        Mercury and me kirjassa Jim Hutton kirjoitti, että vuonna 1987.

        Yhdyn tähän.


      • Kuuno-Kalevi
        Brightness kirjoitti:

        Yhdyn tähän.

        1987.


    • Hannie

      Sorry, pyydät mahdotonta. AIDSin itämisaika (aika, jolloin tauti muhii oireettomana) on jopa kymmieniä vuosia, joten sitä ei voi tietää. Mies ei kai kovin yksiavioisesti elänyt, joten sitä vähemmän kannattaa edes miettiä. Itse olen kuullut, että hän ja yhtye saivat TIETÄÄ asiasta vuonna 1986*, mutta siinä vaiheessa virus on voinut tehdä työtään vuosia. Tuolloin HIV-testejä ei edes harrastettu niin paljon kuin nyt.

      * Teinimieleni tietysti liitti Who Wants.... -biisin syntymisen tähän asiaan, vaikka se kaiketi sai alkunsa ihan eri jutuista. Olipa ilmeinen jakorni ajatus.

    • Freddie...

      Kävi testissä ja tulos oli positiivinen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      247
      45329
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      30
      11223
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      195
      10856
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9701
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8518
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      223
      6501
    7. Pirjo sanoi Esalle

      Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok
      Maailman menoa
      0
      3200
    8. Jos mä joisin

      Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys
      Ikävä
      28
      2212
    9. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      35
      1597
    10. Koulu-uhkaus.

      Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.
      Hyrynsalmi
      26
      1500
    Aihe