307 SW:n eka huolto (1v / 30 tkm) noin palttiarallaa. Huollossa kun ei perkele kukaan vastaa....
Paljos maksaa
Vesku
7624
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Elämä on...
näyttäs hinnaston mukaan olevan
suositus ja kukin korjaamo saa itsenäisesti hinnoitella tuon, mutta ei se älyttömästi yli tuon saa olla tietenkään
jaa no mulla on aina maksanut tuo verran 3 vuoden aikana jonka olen käyttänyt auton tuossa pakollisessa vuosihuollossa. No nyt ei maksa sitäkään vaan otin uuteen huoltosopimuksen joka jyvittää kustannukset pidemmälle aikavälille.
liikkeessä automaa vai sopimusliikkeessä?
automaassa olen käyttänyt tähän mennessä. nyt siirryn luultavasti konalan käyttäjäksi sillä se on uuden työpaikan lähellä
paremmin paikansa pitävä hinnasto tuon automaan kanssa, mutta nuo muut merkin edustajat pistävät noihin vähän lisähintaa! Itse olen yhtä remontin hintaa juuri tarkistanut maahantuojalta ja sanoivat juuri tuon hinnoittelun olevan vain ohjeistus ja ostettu merkkiedustus pitää kovempia hintoja ja heillä on lupa itse ne työnsä hinnoitella.
Olisikin tuo Automaa vielä meillä päin merkin edustaja mutta myivät sen ulkopuoliselle ja samalla kyllä putosi täällä merkin myyntikin, että silleen.