Huonekaluen teko!

Miten TS2 PC saa tehtyä huonekaluja?
en oo kovin varma netistä lataaja, koska pelkään kuollakseni viruksia yms. enkä edes osaa, mut miten tehään huonekalut?
3314
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mutta voit uudelleen värjätä ja vaikka mitä muutakin tavaroille jotka on jo pelissä, simPE:llä

Äänestä
  • voi niitä tehdä. tarvitsee vain kai jonkun mesh ohjelman..

    Äänestä

  • sss kirjoitti:

    voi niitä tehdä. tarvitsee vain kai jonkun mesh ohjelman..

    Juu niin voi :D siihen tarvii 3D mallinnusohjelman simpen ja UV mapperin :D
    3D mallinnus ohjelma on vaikeempi käyttää, kun luulet, mutta muuten lasten leikkiä :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sims kirjoitti:

Miten TS2 PC saa tehtyä huonekaluja?
en oo kovin varma netistä lataaja, koska pelkään kuollakseni viruksia yms. enkä edes osaa, mut miten tehään huonekalut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu