En osaa käytää

Miten poltetaan valokuvat cd;lle voiko ne laittaa kannerista suoraan.
4460
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kuvat kyllä pitää ensin scannata koneelle johonkin kansioon ja sieltä ne vasta voi polttaa.
Siis pitää osata scannata kuvat jollain ohjelmalla,
tallentaa ne johonkin kansioon ja varmaan luoda se kansio. Osata hakea ne kuvat poltto ohjelmalla, ja
polttaa ne.

Äänestä

Minä en osaa kirjoitaa enkä kannata.

Äänestä
  • jotain vikaa sussa täytyy olla kun tollasen viestin kirjotat Tietotekniikka/ apua aloittelijalle palstalle.

    Äänestä

  • masa kirjoitti:

    jotain vikaa sussa täytyy olla kun tollasen viestin kirjotat Tietotekniikka/ apua aloittelijalle palstalle.

    Se on aviottoman kojootin äpärä pentu ja tosi häiriintyny tyyppi jättäkää se omaan arvoonsa se on aina täällä puhumassa sekoja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


miten toimitaan kirjoitti:

Miten poltetaan valokuvat cd;lle voiko ne laittaa kannerista suoraan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu