Hyvin usein taalla kysellaan jonkin sarjan jaksojen peraan, joten laittakaa tahan ketjuun hyvaksihavaitsemianne lataussivustoja jne.
hyvia linkkeja alkuun http://home.quicknet.nl/qn/prive/romeria/animesites.htm
Anime torrent sivuja
6
9140
Vastaukset
- oca69
Tuossa nyt on melkein kaikki jos ei lueta niitä jotka kääntää yksittäisiä sarjoja dille.
- Kkos
tuosta listasta löytyvistä linkeistä osa ei toimi ja osa on taas sellaisten kääntäjäryhmien sivustoja jotka vääntävät espanjaksi jaksoja...
- Kattokaas
Anime torrent saittilista:
http://search.noated.net/Files/Anime/Bit_Torrent_Sites/index.html - josta anime torrentteja
yks sellaine missä on jotain on http://www.kickassanime.tk
http://www.dattebayo.com
tai löytyy animea myös
http://www.isohunt.com (yleinen torrent hakukone) - Raaakaaa
http//www.bakabt.com on hyvä sivu, mutta vaatii (ilmaisen) rekisteröitymisen. Ite käytin tuota aika paljon ja totesin että kamaa tulee todella nopeaa vaikka tarjonta ei ole yhtä laaja kuin muualla. Ainoa vaan että kannattaa muistaa jakaa ettei tule banneja niin kuin allekirjottaneella.
- miksi ponni on otett
BakaBT ei vaadi rekisteröitymistä, kunhan etsii googlesta. Mut mitä ihmettä mietin et miksei oo BBT:tä mainittu viel. Nyaatorrents on myös melkoinen anime tracker. Sieltä löytyy melkein kaikkien ryhmien torrentit ja sitä yleensäkin fansub ryhmät käyttävät ja sielä löytyy niiden torrentteja. En keksi nyt muuta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791492
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431081No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall1941011Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38755- 14690
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21680- 37673
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30671Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17603