Apua !Suomi finaalissa

Olemme lähdössä Goalle torstaina, mitäs jos Suomi pelaakin jääkiekon mitaleista en haluaisi missata näitä pelejä.
4561
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jää ihmeessä kotiin, ettei lätkä jää näkemättä!

Äänestä

Ei oo totta täälläkö se pikkuveikka hakee apua jääkiekko ongelmaansa? Ei se jääkiekko nyt niin tärkeetä oo...eikö tästä jo puhuttu? Vai löytyykö täältä yhtä fanaattisia jääkiekkofaneja kuin mun pikkuveli muka ja vielä samana päivänä Intiaan ja Goalle lähdössä? En uskois....no mutta jos niin onpa samanhenkistä seuraa lentomatkalla :P
Meitsi lähteekin Hong Kongiin ens ma eikä yhtään ahista jääkiekkofinaalien missaaminen....Muista postikortit...mä laitan sit pari kans.

Äänestä

Sama juttu mulla :( Toivottavasti hotellis näkyy joku urheilukanava.

Äänestä

Kuulemma DD sport nayttaa jotan kisoista, mutta naytaako jaakiekkoa, en tieda. Ainakaan Bangaloressa ei muilta kanavilta tule mitaan koko kisoista, ja mullahan ei tietenkaa nay kyseista kanavaa, P*****!

Samppa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ruutu fani kirjoitti:

Olemme lähdössä Goalle torstaina, mitäs jos Suomi pelaakin jääkiekon mitaleista en haluaisi missata näitä pelejä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu