Pohdin taas naisten ajatusmaailmaa ja tuli mieleeni, että mikä on tärkein peruste millä naiset valitsevat yhden yön kumppaninsa?
Fyysiset mitat?
Ulkonäkö?
Iskurepliikki?
Tuntematon mies (ei paljastu kaikille)?
Tuttu (ja turvallnen)?
Fyysiset mitat?
Ulkonäkö?
Iskurepliikki?
Tuntematon mies (ei paljastu kaikille)?
Tuttu (ja turvallnen)?
Vastaukset 2
Vanhimmat
Olen vain muutaman kerran "sortunut" moiseen, mutta aina se on ollut mies, jolla on jonkinmoista karismaa ja vetovoimaa. Ulkonäöllä tai sillä, tunnenko miehen vai en, ei ole merkitystä. (Paitsi, jos on tuttu, en edes ajattele varatuista miehistä mitään siihen suuntaankaan, heitä "ei ole olemassa".) Joskus vain tuntee johonki vetoa, ja se on siinä.
Peruste vaihtelee joka kerran. Söpö hymykin joskus riittää. Toisinaan/usein housut saa kastumaan, älykkömies, joka tietää kaukaisimmatkin avaruuden meteoriittien liikeradat. Joskus taas se ville vallaton-kokematon poikakin vie voiton.