Vihdoinkin ja fiiliksissäni olen.
Paola Suhonen ja Kalle Kuusela tulee Jyväskylään 7.4. Odotan innolla, että pääsen kuulemaan heidän matkastaan vaatesuunnittelun saralla.
Mikä parasta oon kuullu ett koko se Aivomyrskyn ohjelma on Talk show henkeen laadittu, joten aika innostuneena odotan?
Onko muita tulossa?
Menestystarinoita kuulemaan...
5
851
Vastaukset
- Mireella
Kalle Kuusela
- Jenni
Millainen oli tapahtuma? Oliko asiaa?
- jupjup
Jenni kirjoitti:
Millainen oli tapahtuma? Oliko asiaa?
Kuusela oli todellinen pettymys. Tyypillä ei ollut mitään sanottavaa ja vastaukset oli lähinnä muutaman sanan "Joo/Ei". Ja asenne yleisö kohtaan oli ikävä, sanoi mm. että ajankäytöstä nykyään menee paljon haastatteluihin ja muuhun hömppään ja sen jälkeen levitteli käsiään yleisöä kohti. HUONO! Mut samassa tilaisuudessa Katja Ståhl oli paras!
- Mirkku25
jupjup kirjoitti:
Kuusela oli todellinen pettymys. Tyypillä ei ollut mitään sanottavaa ja vastaukset oli lähinnä muutaman sanan "Joo/Ei". Ja asenne yleisö kohtaan oli ikävä, sanoi mm. että ajankäytöstä nykyään menee paljon haastatteluihin ja muuhun hömppään ja sen jälkeen levitteli käsiään yleisöä kohti. HUONO! Mut samassa tilaisuudessa Katja Ståhl oli paras!
Kalle tekee enemmän kuin puhuu, eikä ole ikinä tuppautunut minnekään puhujaksi.
Ehkä itse pystyt luomaan liikemerkin, joka on tunnettu monissa maissa, hankkimaan kaupan Kampista ja työllistämään n kappaletta ihmisiä. ;-)
Sitä paitsi Kalle on SÖPÖ! (Kateus taitaa sinulla voittaa kiimankin)
- vaatteet
eli trikookoltut on mielestäni varsin rumia. Jännä että tuollaisilla tuotteilla voi pärjät.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1018827
- 474349
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1021946Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html391554- 241480
Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,341209Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia121190Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk53887Olisinko mä voinut käsittää sut väärin
Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt31872Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v29837