Europalle 25-26.2

Hei,

Onko muita kyseiselle risteilylle lähteviä?
5452
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Eli siis samaan aikaan tulossa ollaan. ;D

Äänestä

europallehan sitä mennään 25.02

Äänestä

Liikun luultavimmin mustavalkoisessa neulepusakassa sekä sinisissä farkuissa ainakin diskossa lauantai-illan tunteina..

Äänestä
  • olen vastentahtoisesti lähdössä minäkin. Kun kerran on matkustanut Ruotsinlaivalla ja sitä meininkiä nähnyt niin eipä montaa kertaa halua siellä olla. Olen yleensäkin oman tieni kulkija, juhlin kun huvittaa..massajutuista en tykkää.

    Äänestä

  • minkä ikänen soot muuten merikarhu?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Merikarhu kirjoitti:

Hei,

Onko muita kyseiselle risteilylle lähteviä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu