käännyn toivorikkaana tämän palstan puoleen. Etsiskelen tyynyn ja patjan suojia eritteiden vuoksi parillekin läheiselleni.
Onko teillä tietoa/kokemusta, millainen on miellyttävä käytössä, helppohoitoinen, hyvä hinta/laatusuhde ja mistä niitä löytää?
Onko teillä tietoa/kokemusta, millainen on miellyttävä käytössä, helppohoitoinen, hyvä hinta/laatusuhde ja mistä niitä löytää?
Vastaukset 2
Vanhimmat
ostaa sellainen pestävä suoja. Alapuoli jotain muovintapaista ja päältä kangasmainen. Sisällä jotain imevää materiaalia. Ei hiosta ei kahise kuten muovit. Ostin eräästä paikallisesta pienyrityksestä joka välittää inkontinenssituotteita. Näyttää olevan Suomen Sairaalatukun myymä tuote. Maksoi muistaakseni 23€ ja kestää varmaan useita kymmeniä ellei sata pesua.
tietoa kaipaan! Jätin yhteydenottopyynnön yhdelle myyntiedustajalle ja tarvitsen osviittaa siitä, etten sorru ostamaan epämukavaa, epäsopivaa tai turhan kallista.