Voi mahoton miten se kevät pukkaa jo pääle vaikka ei ole vielä helmikuukhan lopussa. Ja turisteja tullee kaukaaki kairoile hiihtohmaan vaikka vishiin etelämmässäki on lumikelit.
Kamala ko on nuot kisat justhiin ettei kohta ulos pääse. Äsken justhiin kattoin ko se kaunis luistelija vishiin vähä mokasi jossaki hypyssä vaikka emmie siinä nähnyt mithään väärää.
Ei ole oikhein menny muuten ko kiekossa sittenki on pärjätty. Kultaa ei suinkhaan tulekhaan jos leijonat ei veny siihen.
Kelikki lämpesi onneks
lomalaisile
0
249
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1742047
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,851489Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821414Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta121172Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita401066Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!210993- 42908
- 96854
- 85815
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49775