Halutaan kissoja

Olisko kenelläkään kissanpentuja annettavissa?
Hyvä olis jos löytyis Tampereen läheltä.
Ilmoitelkaa kaikki jos kisuja löytyy! :)
6558
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

olet ja missä päin Tamperetta, kisuja kyllä löytyy.

Äänestä
  • Olen 16-vuotias ja asun Viialassa.En Tampereen Viialassa,vaan ihan Viialan kunnassa. Kisu tulisi
    kotiini.Äiti kun on jo kauan haaveillut toisesta kisusta. Kotona on jo yksi maatiaskissa ja nyt kaveria tarvittais.Olisiko minläänlaisia kuvia kissoista ja minkä ikäisiä ne ovat?? :)

    Äänestä

Kuka haluaa kissoja, koko pentueenko? Eivät kai vain mene käärmeiden ruuaksi? Minä en antaisi kahta pentua enempää yhdelle ottajalle. Voihan ne käärmeiden syöttäjät hakea yhdenkin pennun kerrallaan, mutta koko pentueen vieminen kyllä jo haiskahtaa.

Äänestä
  • Yhden vaan. :) Eikä mene käärmeen ruuaksi,vaan
    "halinalleksi". :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-Heini- kirjoitti:

Olisko kenelläkään kissanpentuja annettavissa?
Hyvä olis jos löytyis Tampereen läheltä.
Ilmoitelkaa kaikki jos kisuja löytyy! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu