Volvo 745 GLT -88 Automaatti

Kannattaako ostaa? Sillä on ajettu 170tkm.
Miten volvon automaattivaihteisto kestää?
3534
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä kannattaa ostaa kone on luja ja tehokas.Automaatti kestää jos muistat öljyt vaihdella ja käytät vaihdelaatikkoa oiken.Autohan on vasta kilometreihin nähden sisäänajettu.

Äänestä

kannattaa riippuu tietysti hinnasta mut kone on patarautaa ja laatikko kestää kun vaihtelee äljyt määräajoin.

Äänestä

Ei mitään huolta, kun vaan hinta on paikallaan.
soppaa menee vähän enemmän, mutta kyllä kestää.
kato vaan laatikon öljyt, ja vaihda ajoittain, ja ettei haise palaneelle!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


volvomies kirjoitti:

Kannattaako ostaa? Sillä on ajettu 170tkm.
Miten volvon automaattivaihteisto kestää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu