Galaxy vakionopeudensäädin

Eli kun vakionopeudensäätimen kytkee päälle, vauhti hiipuu pikkuhiljaa asetetusta kunnes säädin putoaa pelistä pois. Onko kenelläkään ollut vastaavaa ongelmaa? Missä korjattiin ja mikä oli vikana?
1490
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

korjattua. Alipaineletku oli murtunut alipainepumpun luota. Uusi letku ja kaikki pelaa moitteetta. Tiedoksi, että alipainepumppu sijaitsee kuskinpuolen lokasuojassa. Pumppuun pääsee kiinni kahta kautta, irrottamalla vasemman etuvilkun (hieman ahdasta) tai purkamalla sisälokarin (enemmän tilaa).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


V6 automatic kirjoitti:

Eli kun vakionopeudensäätimen kytkee päälle, vauhti hiipuu pikkuhiljaa asetetusta kunnes säädin putoaa pelistä pois. Onko kenelläkään ollut vastaavaa ongelmaa? Missä korjattiin ja mikä oli vikana?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu