tietääkö kukaan millon tulee linkin parkilta uus levy, siis ei mikään "park vs..." tai re-fucked vaan ihan kunnon bändilevy...?
ja mitähän helvettiä tuo purple keskustelu tällä palstalla tekee?
Milloin uusi levy??
7
1671
Vastaukset
- mäkelä
Luin yhden linkin parkin Mike Shinodan haastattelusta,sen mukaan uuden levyn pitäisi tulla tänä vuonna, itse odotan levyä lievällä järkytyksellä, koska inhoan Fort Minoria ja sitä Chesterin soolobiisiä... Pelottaa, että Linkin Parkin levystä tulee samanlainen!!=(
- yung
Fort Minor ja Linkin Park ovat aivan liian erilaista musiikkia, etteivät nämä koskaan yhdisty. Ja jos yhdistyy, uskon, että monikin sanoo faniutensa hus helkkariin.
Linkin park on metallia (ehkä hieman hip hoppia)
ja Fort minor on enemmän räppiä taikka hiphoppia...kumpaa tahansa, hihhuli musaa kuitenkin. - hahn
Siis onks Chesteriltä tullu jo soolobiisi ulos...?? Minkä niminen?
- lpdrgn
hahn kirjoitti:
Siis onks Chesteriltä tullu jo soolobiisi ulos...?? Minkä niminen?
Biisi on "Morning After", joka on siis periaatteessa kai jo vähän vanhempi, nyt vaan pistettiin kunnolla levylle. Pitäis löytyy Underworld: Evolution - leffan sountrackiltä. :)
- Chaz
yung kirjoitti:
Fort Minor ja Linkin Park ovat aivan liian erilaista musiikkia, etteivät nämä koskaan yhdisty. Ja jos yhdistyy, uskon, että monikin sanoo faniutensa hus helkkariin.
Linkin park on metallia (ehkä hieman hip hoppia)
ja Fort minor on enemmän räppiä taikka hiphoppia...kumpaa tahansa, hihhuli musaa kuitenkin.Voi helvetti! Linkin Park Ja Fort Minor on kaks eri bändiä! Mistä sä oot saanu päähäs et ne muka yhistettäis????!! Fort Minor on Miken oma bändi. Ja Linkin Parkilta on tulossa uus levy. se on siis ihan puhasta Linkin Parkkia ei mitää muuta!
- yung
Chaz kirjoitti:
Voi helvetti! Linkin Park Ja Fort Minor on kaks eri bändiä! Mistä sä oot saanu päähäs et ne muka yhistettäis????!! Fort Minor on Miken oma bändi. Ja Linkin Parkilta on tulossa uus levy. se on siis ihan puhasta Linkin Parkkia ei mitää muuta!
En sanonut kertaakaan, että nämä kaksi olisivat yhtä samaa bändiä.
Ja toiseks, en ole saanut mistään päähäni että näitä yhdistettäisiin, joten ei kannata ruveta puhumaan läpiä muiden päihin.
- LP fan
Uusi levy A Thousand Suns ilmestyy 14.9.2010
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit1748483KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti4537657Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei763890Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521633716Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1183074Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään552855Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv442071- 1262066
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro231893Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka211841