Niin paljonko maksaisi, jos pistäisin maruin jousikäyttö mpl:ään m120 virit? Siis että paljon maksais kun veisin sen liikkeeseen viritettäväksi, vai saako tohon aseeseen edes m120 virejä, entä m100?
Kuinka paljon maksaisi?
Haluais tietää
4256
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
...
minusta koko aseeseen ei virejä kannata hankkia sillä se tulisi maksamaan aseen hinnan 2 kertaisesti ja vemppu rynkkyt eivät kestä viritystä jos kerran sähkö kurzinkin on vaikea kestää m120 (kurz ei ole missään nimessä huono ase!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
VEMPPUJA EI VOI VIRITTÄÄ!!
Huoh, miksi tänne kirjottelee jotkut naskit ketkä eivät tiedä lajista yhtään mitään?
Joku tuossa kirjoitteli että vemppuja ei voi virittää? Lähes kaikki tarkkuuskiväärit airsoftkäytössä ovat vemppuja, eli jousitoimisia, kuitenkin yli puolet virittävät aseensa. Tämä MPL ei tosin kestä virityksiä, eikä siihen olla sellaisia tehtykään. Tosin taas MP5K 'kurz' kestää vallan mainiosti M120, jossei raskaammatkin virit. Joten, KOITETAAN NYT HELVETTI SOIKOON MIETTIÄ MITÄ KIRJOITETAAN.