ikävä

jäi ikävä...nähdäänköhän enää koskaan??
102967
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

niin vaikealta.. miksi?????????

Äänestä
  • alkaa M:llä,ei se tarkoita,että olen joka viestin takana! Tämä ei ollut minulta.Ja tunnen kyllä sinun tekstisi kilometrin päästä.Joo,kaikki on "jotenkin niin vaikeaa" ja ikävää ja inhottavaa ja surullista.Ja höpöhöpö!Avaa hei silmäsi jo.On niin paljon kaikkea hyvää ja kaunista!Etsi itseäs,löydät onnesi.Se ei tule itsesi ulkopuolelta vaan sisältäsi."Sielusi menetät vain öisiin retkiin,syntyy syviä haavoja."Yritä löytää se,mikä elämässä on tärkeintä ja unohda jo mitä muut sinusta miettivät.Ikävä katsoa sivusta,kun hukkaat itsesi.Auttaa en voi.Toivon kaikkea hyvää!Halipus!

    Äänestä

  • nimeni kirjoitti:

    alkaa M:llä,ei se tarkoita,että olen joka viestin takana! Tämä ei ollut minulta.Ja tunnen kyllä sinun tekstisi kilometrin päästä.Joo,kaikki on "jotenkin niin vaikeaa" ja ikävää ja inhottavaa ja surullista.Ja höpöhöpö!Avaa hei silmäsi jo.On niin paljon kaikkea hyvää ja kaunista!Etsi itseäs,löydät onnesi.Se ei tule itsesi ulkopuolelta vaan sisältäsi."Sielusi menetät vain öisiin retkiin,syntyy syviä haavoja."Yritä löytää se,mikä elämässä on tärkeintä ja unohda jo mitä muut sinusta miettivät.Ikävä katsoa sivusta,kun hukkaat itsesi.Auttaa en voi.Toivon kaikkea hyvää!Halipus!

    kilometrien päästä? Taitaa näkökyky haitata..ei ollut multa tuo äskeinen. Aliarvioitko mun älynlahjoja jotenkin? Etsitään koko ajan, itseään ei pääse karkuun. Hali ja pusupula uhkasi jo.6Xhali olympialaisten kunniaksi.

    Äänestä

  • kilometripylväs kirjoitti:

    kilometrien päästä? Taitaa näkökyky haitata..ei ollut multa tuo äskeinen. Aliarvioitko mun älynlahjoja jotenkin? Etsitään koko ajan, itseään ei pääse karkuun. Hali ja pusupula uhkasi jo.6Xhali olympialaisten kunniaksi.

    se asia,että missään nimessä en sinua aliarvioi.En älyäsi,en mitään.Kyllähän sinä tiedät,olet fiksu.Ja minähän se meistä olen näkörajoitteinen (kirjaimellisesti),myönnetään.Juu,olympiajuhlaa!

    Äänestä

jonka kadotin iäksi viime pe...

Äänestä

nähtäsköhän la 25.2 paikallisessa gm:ssä

Äänestä

ikävöit?

Äänestä

taas yhteen johtaa. Pidä mulle peukkuja huomenna.****

Äänestä

vilaukselta...ohikiitävä hetki, se saa riittää.

Äänestä
  • jos se ohikiitävä hetki ei vain riitä... tiedän, että näen sinut siten joskus jossain, niinkuin yleensä olen nähnyt....jotenkin julmasti todettu, ohikiitävä hetki, se saa riittää...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


m.... kirjoitti:

jäi ikävä...nähdäänköhän enää koskaan??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu