eiks kukaan oo lettejä laittanut

moikkelis kaikille,laitoin muutama päivä sit viestin pikkuleteistä,lukioita on kovasti...jos olette laittaneet kyseisessä paikassa lettejä,kertokaa olitteko tyytyväisiä ym.vielä mistä kannattaa ostaa aitoa kultaa ja onko se paljonki halvempaa,sit viel kaljan hinta kaupoissa ja mistä saa edullisesti syötyä,myös ruoka pitää olla hyvää.kitos jos vaivudutte vastaamaan.kertokaa muitakin hyviä paikkoja ym.kivaa.ps.ekakertalainen.
4355
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä ihmiset olisivat jo vastanneet jos ovat vastatakseen.
Ja kullasta sekä muista hyvistä ostospaikoista kannattaa kysyä vastausta oppailta. Heillä on viimekäden tieto kaikesta.
Hyviä ruokapaikkoja löytää etsimällä. Kaikilla meillä, kun ei ole samanlainen maku.

Äänestä

alla olet jo vastauksen saanut, hinnat ja ohjeet että tinkaat. Älä niistä leteistä enää jankuta otat itse selvää paikan päällä. Ravintolat löytyy keskustasta mutta ovat kalliita. Ismael pitää hyvää ruokaravintolaa Kelopatra rannan kupeessa, jossa soittavat välillä suomalaista musiikkia, Calamatas, ruoka on hyvää, 3 lajin illalinen viinpullon kanssa kahdelle n 30 euroo ja se on kallista Turkissa. Seuraavana päivänä söimme samanlaisen aterian 8 eurolla, sivukadulla.
Joten aurinkoista matkaa.

Äänestä
  • otin itse letit hotellillamme ja olin kyllä tyytyväinen.tosin lettien irrotus oli aluksi vähän hankalaa mut ku tekniikan oppi nii kyll ne sit lähti iha vaivattomasti.hyvä ruokapaikka on josef blatz´s,siellä on myös ruokalistat monella eri kielellä.kalja miljoonissa noin. 2,5 ,euroissa noin. 2-3
    kleopatra rannalla on hyviä rantaravintoloita joista saa pientä ja hyvää purtavaa pienellä rahalla.

    Äänestä

  • lena kirjoitti:

    otin itse letit hotellillamme ja olin kyllä tyytyväinen.tosin lettien irrotus oli aluksi vähän hankalaa mut ku tekniikan oppi nii kyll ne sit lähti iha vaivattomasti.hyvä ruokapaikka on josef blatz´s,siellä on myös ruokalistat monella eri kielellä.kalja miljoonissa noin. 2,5 ,euroissa noin. 2-3
    kleopatra rannalla on hyviä rantaravintoloita joista saa pientä ja hyvää purtavaa pienellä rahalla.

    kuin pitkät hiuksesi olivat ku laitoit letit,kauan meni aikaa ja vielä paljo makso.mulla on puolipitkät.kiitos vastauksista ja muille ketkä ovat vastanneet.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


alanya,muutakin asiaa kirjoitti:

moikkelis kaikille,laitoin muutama päivä sit viestin pikkuleteistä,lukioita on kovasti...jos olette laittaneet kyseisessä paikassa lettejä,kertokaa olitteko tyytyväisiä ym.vielä mistä kannattaa ostaa aitoa kultaa ja onko se paljonki halvempaa,sit viel kaljan hinta kaupoissa ja mistä saa edullisesti syötyä,myös ruoka pitää olla hyvää.kitos jos vaivudutte vastaamaan.kertokaa muitakin hyviä paikkoja ym.kivaa.ps.ekakertalainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu