Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Häpykarvojen väri

Naisella on punaiset,tarkemmin sanottuna porkkananpunaiset kainalokarvat.
Onko hänellä myös porkkananpunaiset häpykarvat?.

Yleensäkin,ovatko kainalokarvat ja pimppakarvat aina samanväriset?.
143042
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Kyllä kai yleensä !!

Äänestä

Naiset joilla on vaalea/punainen karvoitus alapäässä ovat yleensä kiihkeitä sängyssä ja onhan ne kiihottavan näköiset.

Äänestä

on aika yhtäläinen väriltään.

Jos on aito punapää niin haaroistakin löytyy punakarvat,vai väitättekö vastaan.

Tässä kohtaa on se poikkeus blondien suhteen,niillä voi olla ihan vaaleat,siltä väliltä,ja ihan mustatkin.

Äänestä
  • Miten miesten karvojen kans?Itse olen ollut vain yhden vaalean miehen kans jolla punaiset karvat,oli aika erikoisen näköiset mutta kalu oli kyllä normaalia isompi ja tosi käyrä.Onko harvinaista törmätä tällaisiin?Itse olen blondi mutta alapäässä kyllä aivan mustaa karvaa .

    Äänestä

  • Milla kirjoitti:

    Miten miesten karvojen kans?Itse olen ollut vain yhden vaalean miehen kans jolla punaiset karvat,oli aika erikoisen näköiset mutta kalu oli kyllä normaalia isompi ja tosi käyrä.Onko harvinaista törmätä tällaisiin?Itse olen blondi mutta alapäässä kyllä aivan mustaa karvaa .

    En ole niin kauheasti viitsinyt muiden miesten karvoja tutkailla mutta täytyy sanoa että aika erikoiset karvat olet tainnut nähdä,muutenkin taisi olla aika mielenkiintoinen kalu kun oli vielä käyräkin.

    Mulla on sellainen puolitumma tumma,rintakarvat ja munakarvat samaa väriä.

    Äänestä

On kaikki karvat vaaleat, hiuksetkin siis on vaaleat.. Kai se yleensä näin on.

Äänestä

naisilla kainalokarvat????

Äänestä

kuin kulmakarvat! Katsokaapa omia kulmakarvojanne ja verratkaa :)

Äänestä
  • muuten aika hyvin paikkansa,kyselin kerran tytöiltä työpaikallani asiasta ja saunassahan se selvisi mutta tämä sääntö ei päde punapäihin.

    Äänestä

annalla on musta tussu

Äänestä

Vie se johonkin eläinlabraan analysoitavaksi.

Äänestä

Anoppini on vaalehiuksinen mutta musta tuuhea alapään karvoitus, ihanan turpeat punaiset pillun huulet ja iso klitoris, vaimollani hento vaalea karvoitus ja pienet pillun huulet ja klitta.

Äänestä

Itsellä kullan/kuparin väriset kulli karvat ja on naiset ja miehe tykännet kovastikkin. Parien ilona vierraillut usein.

Äänestä

On porkkanan väriset alapäässä jos aito punatukkainen M 58

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


utelen kirjoitti:

Naisella on punaiset,tarkemmin sanottuna porkkananpunaiset kainalokarvat.
Onko hänellä myös porkkananpunaiset häpykarvat?.

Yleensäkin,ovatko kainalokarvat ja pimppakarvat aina samanväriset?.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu