eiks psykiatria ole rikos

6324
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Pölvästi

Äänestä
  • tota lakia, ne tuhoaa ihmiset hoidoillaan.

    Äänestä

  • noudata itse kirjoitti:

    tota lakia, ne tuhoaa ihmiset hoidoillaan.

    ...tuosta laista on sinua vastaan rikottu?

    Äänestä

  • old_profile_19219 kirjoitti:

    ...tuosta laista on sinua vastaan rikottu?

    en ole tietoinen, mutta monia muita...

    lue esim:

    http://www.cchr.org/

    Äänestä

  • ainakaan kirjoitti:

    en ole tietoinen, mutta monia muita...

    lue esim:

    http://www.cchr.org/

    ...sinulla ei siis ole hajuakaan sitä, mistä puhut. Tuo sivu on amerikkalaista uskonnollista propagandaa, jolla ei ole mitään tekemistä suomalaisen sairaanhoidon kanssa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vapauden riisto kirjoitti:

yms.

http://www.cchr.org/index.cfm/7149

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu