Lomaosake Baghdadista

Myynnissä olisi siis lomaosake Baghdadista, sijanti erinomainen (aivan keskustassa, verrattaen lähellä USA:n hallinnoimaa sotilaskeskusta). Lisätietoja ja kyseyitä voi pistää osoitteeseen marita44@holidays_at_baghdads.com
2551
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

hyvä yritys mutta ei mene nyt läpi, on sinulla outo huumori mutta oma on vikasi

Äänestä

Paljonko pyydät siitä, ja mikä on vastike. Kertoisitko myös huoneiston varustukesta ja vastikkeen yms tiedot. Pääseekö sinne jo Ryan Airilla? Voisin harkita kun tarkennat kohdetta vähän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Marita44 kirjoitti:

Myynnissä olisi siis lomaosake Baghdadista, sijanti erinomainen (aivan keskustassa, verrattaen lähellä USA:n hallinnoimaa sotilaskeskusta). Lisätietoja ja kyseyitä voi pistää osoitteeseen marita44@holidays_at_baghdads.com

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu