nyt jo lauantaisin ja sunnuntaisin pysäköintiä.Muistakaa hyvät autoilijat parkkikiekko,että saadaan SAVONLINNAN kaupungin röyhkeä käytös asukkaita kohtaan loppumaan.
Savonlinnassa
8
992
Vastaukset
- siinä ja siinä
Tuntuu, et joskus on sekunneista kii tuleeko lappu!
- kirjaimet M.I
jäävät savonlinnan historiaan kauppojen kaatajana,sekä maineen pilaajana.
- AUTOSI
JA KÄVELE!
- MUMMO
KUKA TÄSSÄ AUTON MYYNNISTÄ ON PUHUNUT.EI TAIDA SULLAKAAN TUO YMMÄRRYS OLLA NIITÄ PARHAITA PUOLIA.VAI MUUTENKO VAJAA.
- POTKURISIKIN
MUMMO kirjoitti:
KUKA TÄSSÄ AUTON MYYNNISTÄ ON PUHUNUT.EI TAIDA SULLAKAAN TUO YMMÄRRYS OLLA NIITÄ PARHAITA PUOLIA.VAI MUUTENKO VAJAA.
MUMMELI! eIVÄT SAkota sUA.
- punahilkka
Meillä pirkot kyttää nurkan takana jokaista autoilijaa, ei voi pysähtyä koskaan ei yöllä eikä
päivällä, kun liisa laputtaa jokaista joka uskaltaa
kaupunkiin? Tämä tarina on Tosi! T Hilkka- toimia oikein.
Onko se ylivoimainen tehtävä pistää se parkkikeikko lähtessä ihan oikeaan aikaan ja tulla sitten ennen määräaikaa takaisin. Näin toimimalla EI tule parkkisakkoja.
- säännöt katsos,
toimia oikein. kirjoitti:
Onko se ylivoimainen tehtävä pistää se parkkikeikko lähtessä ihan oikeaan aikaan ja tulla sitten ennen määräaikaa takaisin. Näin toimimalla EI tule parkkisakkoja.
joillekkin aivan liikaa noudattaa niitä! Yleensä miehille. Turvavyökin laitetaan sitten kun pollarit on näkysällä! Pätee ilmeisesti myös parkkikiekkoon!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu2053141Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2391600Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus951462- 921369
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e461324Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1561236Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin121178Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze1231009Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät89922Tuntuu liian hankalalta
Lähettää sulle viesti. Tarvitsen apuasi ottaa koppi tilanteesta. Miehelle meni.44803