Uskomatonta kuvaa Oulun taivaalta

5

1233

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tvd234ebug.log

      ihan hyviä pätkiä mutta liian lyhyitä. pitääpä tallentaa avit ja tutkia asiaa.
      :)

    • pimeä puoli

      Kehoittaisin sinua hakeutumaan vastaanotolle. Tietävätkö läheisesi, että olet sekoamassa?

      • Vienkö kameranikin vastaanotolle? Entäpä lääkärisedän joka näkee tallennuksesta syyn pilipalihoitoon? :>


    • romsku

      Joo onhan nuita ufoja nähty. Minäkin kun satun oulussa asumaan ja oon täällä kerran bongannut ufon, eli tunnistamattoman lentävän esineen. Tapahtui toissa syksynä ja kyseessä oli valo pallo joka "leijaili" kerrostalojen yläpuolella. Myöhemmin illalla näin saman valopallon teatterin katolla. Sieltä se sitten hävisi.

      Kaveri on myöskin nähnyt oulussa ufon. Muut omat havaintoni keskittyvätkin sitten tuonnne pudasjärvelle, suomen suurimpaan ufo kaupunkiin.

      • Mutta Oulussahan on nähty kuulemma tällaisia valoilmiöitä jo kauan sekä paljon - niiden totuusperäisyyttä kuitenkaan sen enempää pohtimatta. Kuulostaa oikein mielenkiintoiselta, olisipa ollut tallennin mukanasi.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Korjaa toki jos...

      Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä
      Ikävä
      29
      2855
    2. Mitä aiot sanoa, kun ja jos tapaatte seuraavan kerran?

      Oletko päättänyt etukäteen?
      Ikävä
      109
      1132
    3. Koetko sä mitään

      Syyllisyyden tunteita siitä mitä teit mulle?
      Ikävä
      58
      931
    4. Mies muistatko kun näit

      Mut ensimmäisen kerran? Missä se oli? Hyvää yötä.
      Ikävä
      66
      895
    5. Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu
      Suomalaiset julkkikset
      6
      887
    6. olet kaiken rakkauden arvoinen

      Olisinpa kertonut kuinka rakastuin sinuun. Kuinka hyvältä tunnuit siinä lähelläni, kunpa en olisi väistänyt vastapäätyy
      Ikävä
      26
      867
    7. Mikä koirarotu muistuttaa kaivattuasi eniten?

      Koirien piirteet muistuttavat usein ihmisten ja omistajiensa piirteitä.
      Ikävä
      65
      824
    8. Olisi kiva

      Tietää, mitä oikein ajattelet minusta tai meistä? Mitä meidän välillä on? Salattua tykkäämistä, halua, himoa? Onhan tämä
      Ikävä
      37
      820
    9. Oot mun koko maailma

      Ei ole koskaan ollut ketään, joka olisi niin täydellinen minulle kuin sinä mies ❤️ Ikävöin sua🥹
      Ikävä
      75
      754
    10. Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa

      Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu
      Ikävä
      136
      749
    Aihe