Plösö-Jari

http://partner.soneraplaza.fi/stt/200x200_27674508.jpg

http://www.yle.fi/estradilla/kuvat/sillanpaa1.jpg

Voiko enää epämiehekkäämmän näköistä plösöä setää olla ? Tosi ällö ! Sen naama on kuin jotain raakaa, kohonnutta,pehmeää pullataikanaa. hyi hitto ,että tuli paha olo ,kun noita kuvia katsoi.
151644
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Vielä kun tuon pullataikinan keskellä on imelä neitimäinen nössöhymy, hyi olkoon. On tuosta miehekkyys kaukana.

Äänestä

Joo, ei tuo Jari mikään ns.komea homo ole. Sellainen pallonaamainen, pehmeä, nyhverön näköinen heppu.
Muutamaa homoahan haastateltiin kerran jossain lehdessä ja he sanoivat ,että suurin kysyntä ja tavoitelluinpia kumppaneita homopiireissä on sellaiset homomiehet, joista ei heti millään arvaisi ,että he ovat homoja, siis hyvin miehekkäät persoonat vetoaa ( niin miehekkäät ,kuin homot nyt voivat olla ). Jari on kuitenkin rikas ja tunnettu, joten kyllä hänelläkin varmasti kysyntää riittää.

Äänestä

JOS ei tuota arvannut homoksi ,niin aika sokea täytyy olla.

Äänestä
  • Ihana mies tuo Tapio Rautavaara !!!

    Äänestä

Miks Jari haukunnan kohteena??? Miksei vaikka martti ahtisaari, jope ruonansuu??? Jari on ikäisekseen vielä ihan hyvän näköinen. Nuorena ollut mallina Italiassa. Yritäppä itse päästä mallin töihin, jos oot nuori,kuten luultavasti olet....

Äänestä
  • Niin, ehkä joskus 20 vuotta sitten ollut mallina jossain. Eipä ole mikään maailmankuulu malli. Nykyään kyseistä pappaa ei malliksi huolittaisi mihinkään.

    Äänestä

  • Kiti kirjoitti:

    Niin, ehkä joskus 20 vuotta sitten ollut mallina jossain. Eipä ole mikään maailmankuulu malli. Nykyään kyseistä pappaa ei malliksi huolittaisi mihinkään.

    Esimerkiksi tuo Rautavaara sensijaan sai vaan lisää charmia ja karismaa vanhemmiten, mutta sehän olikin MIES !

    Äänestä



  • Suosi suomalaista kirjoitti:

    Joo, muttei Suomessa.

    Suosia suomalaista,joka tuntuu olevan niin suvaitsematon.

    Äänestä

Ei kyllä kovin korkee taso Jari-faneilla miesten suhteen ole . Hyi hitto, mikä pallinaama.

Äänestä

Hmm... harmi. Susta olisi voinut tulla ihan kiva ihminen. Jotain meni pieleen, saitko lapsena sikaa? Terapiaa on kyllä tarjolla. Ja jos ei raha riitä yksityiselle niin sitten terkkariin.

Kyllä se siitä :-)

Äänestä

Voi hitto kun on minulta mennyt kokonaan ne Mr.Finland-kisat ohi , mihin Jari osallistunut!!! Luulin ihan,että Sillanpää olisi LAULAJA.... No onneksi täällä tuollaisia valppaita kansalaisia pisteineen !!

Äänestä

olla lopun elämääkin.ei sitä naiset enää huoli.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


YÖÖÖÖK! kirjoitti:

http://partner.soneraplaza.fi/stt/200x200_27674508.jpg

http://www.yle.fi/estradilla/kuvat/sillanpaa1.jpg

Voiko enää epämiehekkäämmän näköistä plösöä setää olla ? Tosi ällö ! Sen naama on kuin jotain raakaa, kohonnutta,pehmeää pullataikanaa. hyi hitto ,että tuli paha olo ,kun noita kuvia katsoi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu