Mistä Suomesta tai webistä saisi metellisen teleskooppi nuchakun. Joillain jenkkisivustoilla on mutta sielä erikseen maininta että ei toimituksia ulkomaille.
Teleskooppi nunchaku
4
818
Vastaukset
- ...
Ne ovat kielettyjä suomessa. Täytyy tilata ulkomailta
- Ostohaluinen
Entä Tallinnasta? Onko siellä hyviä "ninja" liikkeitä? Entä Pietari? Mikä on toimiva ja edullinen verkkokauppa nunchakuille yms tavaralle?
- Miko
Ostohaluinen kirjoitti:
Entä Tallinnasta? Onko siellä hyviä "ninja" liikkeitä? Entä Pietari? Mikä on toimiva ja edullinen verkkokauppa nunchakuille yms tavaralle?
Mutta se maksaa
- urpoinen
Miko kirjoitti:
Mutta se maksaa
itse olen mokoman härvellin kerran nähnyt... silloin se oli takavarikoituna poliisin toimesta sillä sankari oli sitä mukanaan kuljetellut... näytti aika harjoitustavaralle minun silmissäni (kevyt, mahtuu pieneen tilaan)
Mutta mikäs minä olen tuomitsemaan... käykää www.sabe.fi ja ihmetelkää "teleskooppimiekkaa" :D
Tai ehkäpä noita nuntsiakin löytyy sitten parempia, painavempia, kunnolla lukittuvia? en tiedä sillä vain tuollaisen harjoitushärdellin olen nähnyt.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1186346Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3816167Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie696030Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443972Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452375Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42355Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1201411- 121251
- 1871098
- 59897