Mimmosella hiirellä pelaatte ja mikä kannattais ostaa. Menin tuhlaamaan rahojani Anttilan tuotteisiin mitkä on täysin susia. Mitä suosittelette ja kertokaa vähän niistä erikoisuuksista, niin tilaan sitten mieleiseni netistä.
Pelikäyttöön luonnollisesti ja onko parempi et hiiri on hännällinen? Langattomissa ei oo kiva kun kesken "tilanteen" loppuu patterit ja muutenkin separoi.
Pelikäyttöön luonnollisesti ja onko parempi et hiiri on hännällinen? Langattomissa ei oo kiva kun kesken "tilanteen" loppuu patterit ja muutenkin separoi.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Suosittelen Logitech MX1000 -hiirtä, on langaton laserhiiri. Toki lankahiiressä on se etu, että koskaan ei ole vaaraa akkujen tyhjenemisestä, mut ei ole kertaakaan vielä Logitech minua pettänyt. Hiiren mukana tulee latausasema, johon hiiri kannattaa tökätä aina silloin kun sitä ei käytä.
Se huono puoli mielestäni on hännällisissä hiirissä, että se häntä joskus jumii jonnekin koloon ja sit saa kiskoa hampaat irvessä Gordonia pois tulituksesta.
Logitec G5 tai razer diamonback,tai logitec 518 malli ..
Logitech G7, nykypäivän pelihiiri number 1.
Langaton laserhiiri 2 akulla, kyllä lähtee!
Mx515
Logitechin mx518 pelihiiri (langallinen)
1600 dpi jne..
Anttilasta ostin ja ei mitään vikoja
pelihiiri ku Labtecin optine hiiri langallinen VÄHÄ TYKKI sillä mä ounaa seeässäs. Se hiiri makso vaa 10 e ja iha hyvä pelaamisee ellei oo mikää pilkun nussija jolle kelpaa vaa paras!