vaunuista

kyselisin, että onko kukaan ostanu Hobby hallista vaunuja ja mitä ootte olleet mieltä niistä? Ukon kans aateltiin ostaa sieltä vaunut esikolle, ku suht edulliset ja vaikuttas ihan hyviltä
81570
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Tilattiin sieltä ja tuli kotiin laadukkaat ja nätit vaunut. Nyt ei ole rahaa mihinkään merkkivaunuihinkaan. Verrattiin niitä siskon Emmaljungan vaunuihin, ainoa ero on et pyörät on täyskumia, mutta ovat tukevat ja mielestämme OK. Myös hoitolaukku puuttuu, mutta niitä saa ostaa kaupasta. Vaunut näyttävät kalliilta.

Äänestä

siellä on myynnissä kuin muuallakin, joten varmasti yhtä hyvät kun samanlaiset vaunut olisi kaupasta ostettuna.

Äänestä

Jep jep.. Me tilattiin hobby hallilta yhdistelmävaunut, mut ne olikin sit ihan pettymys.
Kaverin sisko oli tilannu paritkin vaunut sieltä ja kuulemma ollut hyviä,..ja sit innostuin itekkin tilaamaan, halpojakin kun näyttivät olevan. Mut pakko sanoo et oli ihan kauhiat.Ei muuta kun takas pakettiin ja oli pakko palauttaa.Suurinpiirtein samaan hintaan myivät liikkeessä, ja paljon laadukkaamman olosia/merkkisiä.Löysimme sit mieleisemme ja tuli tosi hyvä mieli.Sitä haluu vaan parasta omalle lapselleen.

Äänestä
  • olivat?

    Äänestä

  • vaunut kirjoitti:

    olivat?

    ABC:t,,

    Äänestä

..Hobby Hallista Brion vaunut.. Toivotaan että ovat maineensa vertaiset myös sieltä tilattuna :) Saatiin kanta-asiakastarjouksena -20% ;) Ainaki täs kotosalla kokeiltuna kaikki toiminnot ok ja kankaat ehyet.. Hyvät vaunut!

Äänestä

Merkki enemmän kertoo..Eihän sitä voi koko stockmannia syyttää jos tomaatit oli kirpeitä.. No juu, meillä on edulliset mut hyvännäköset abc:t itseasiassa kahdenmoiset ja on palvelleet paremmin kuin hyvin! En tiedä paremmasta joten en voi verratakkaan :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rv27 kirjoitti:

kyselisin, että onko kukaan ostanu Hobby hallista vaunuja ja mitä ootte olleet mieltä niistä? Ukon kans aateltiin ostaa sieltä vaunut esikolle, ku suht edulliset ja vaikuttas ihan hyviltä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu