vihaan tomppaa!!!!!!!!!

saakeli ku lukisit tän:
Mä vihaan sua koko loppuikäni!saatanan kiero paska!
..ja se pentu lähtee musta pihalle vauhdilla!
3795
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Apua...kenestähän Tompasta tässä mahtaa olla kyse ja mistä päin??Tilanne kuullostaa aivan omalleni!

Äänestä
  • hesassa kasvaa tollasia vstuuttomia ääliöitä!

    Äänestä

Aika kovaa tekstiä, kannattaisko sanoa ihan itselleen, voisi jossain tapauksessa helpottaa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voi jumalauta! kirjoitti:

saakeli ku lukisit tän:
Mä vihaan sua koko loppuikäni!saatanan kiero paska!
..ja se pentu lähtee musta pihalle vauhdilla!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu