MUH valmistettu suomessa

Liesikuvussa lukee vain MUH valmistettu suomessa, mutta puuttuu osia: rasvaritilä, lasikupu ja verhoilu- piuhat näkyy. talo rak.87 mistä saan nämä puuttuvat osat?
31212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vallox Oy:llä. Ainakin minulla MUH Ilmava on Valloxin tekemä.

Äänestä
  • sama asia

    Äänestä

Oli ainakin joskus,olisko vieläkin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sappo kirjoitti:

Liesikuvussa lukee vain MUH valmistettu suomessa, mutta puuttuu osia: rasvaritilä, lasikupu ja verhoilu- piuhat näkyy. talo rak.87 mistä saan nämä puuttuvat osat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu