Calle 25.2 !

Moi! Nähtiin Callessa viime lauantaina (25.2). Olit lähdössä seuraavana päivänä Tampereen takais opiskelemaan. Olit kaverisi (Mari?) kanssa, joka tunsi muutama mun tuttuja.

Yhteystiedot jäi vaihtamatta. Olisi hauska tavata uudestaan :). Toivottavasti kuulen susta...
2917
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mitta tuli täyteen kyllä sinusta ihan ensimmäisellä tapaamisella. Turha haikailla perään, seurustelen Tampereella yhden Raipen kans. Ja se on kuule taitava kaveri käsistään!

Äänestä
  • kännissä' ja feikata tätä juttua. Idiootti marin ns kamu jota ei ole olema´ssakaan

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


_j_ kirjoitti:

Moi! Nähtiin Callessa viime lauantaina (25.2). Olit lähdössä seuraavana päivänä Tampereen takais opiskelemaan. Olit kaverisi (Mari?) kanssa, joka tunsi muutama mun tuttuja.

Yhteystiedot jäi vaihtamatta. Olisi hauska tavata uudestaan :). Toivottavasti kuulen susta...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu