kreatiinin

    mika maara mahtaa olla sopiva aloittelevalle puntti treenaajalle painan 60 kg ja olen huomannut etta ilman kreatiinia en jaksa puntata etta onko vaarallista ottaa latausjaksossa 20 grammaa kun painoni on tosiaan 60 kg ja olen noin 170 pitka.sori aanja oon pilkut ei toimi.
1217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

karoliinisen instituun tekemän tutkimuksen mukaan parhaan tuloksen saa kun 0.30g*omapaino =latausjakson määrä(sulle 18g~20g)viikon ajan, sitten kolme viikkoa puoelt annoksesta (sulla 10g) sitte 1-3viikkoa taukoa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yliannostus kirjoitti:

    mika maara mahtaa olla sopiva aloittelevalle puntti treenaajalle painan 60 kg ja olen huomannut etta ilman kreatiinia en jaksa puntata etta onko vaarallista ottaa latausjaksossa 20 grammaa kun painoni on tosiaan 60 kg ja olen noin 170 pitka.sori aanja oon pilkut ei toimi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu