Takaoven maalaus

Onko tietoa mitä tulee metallihohtosiniseen 2000 vuoden Escorttiin takaovenmaalaus maksamaan?
2610
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Otaksuisin että maalaaminen tulisi maksamaan 200-300 euroa. Olen muutamia vuosia sitten korjauttanut vahingon joka oli lähinnä itse aiheutettu. Ammattilaisiakin näillä palstoilla on, joten parempaa tietoakin saattaa olla muilla

Äänestä

Tuhon nyt tuskin mitään selvää vastausa löytyy, sillä asiaa on kenenkään paha mennä sanomaan näkemäti. Ensiksikin minkä takia se pitää maalata? Ruostunut puhki, Ovi kurtussa, pintanaarmu. vai mitä? Vähän sama kuin kysyt mitä maksaa matka HKI-Rovaniemi, mutta unohdat sanoa tarkoitatko kyytiä kävellen, taksilla, junalla vai lentokoneella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitä maksaa? kirjoitti:

Onko tietoa mitä tulee metallihohtosiniseen 2000 vuoden Escorttiin takaovenmaalaus maksamaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu