Mistään en voi oikein kirjoittaa koska poistatetaan...
Vakio, organisoidut puolustajat kyllä saavat "häärätä" entiseen malliinsa ;)
T: EJsvP
Vakio, organisoidut puolustajat kyllä saavat "häärätä" entiseen malliinsa ;)
T: EJsvP
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Islamin alkuaikoinakin sai vetää viinaa, jos halusi, mutta rukoilemaan oli suotavaa saapua selvin päin.
Moni kuitenkin tuli kännissä moskeijaan, ja aiheutti häiriöitä. Siitä joku älypää keksi, että viinaa ei saa juoda lainkaan. Siis ei tätä asiaa USKONTO keksinyt, vaan joku IHMINEN!
Eikä Koraani kiellä sianlihan syömistä, vaan sitä saa syödä jos jääkaapista ei muuta löydy.
Himpula, että on muslimeilla mennyt uskonto ja ihminen pahasti sekaisin!
Joku johtavassa asemassa oleva imaami tavoittelee omaa etuaan, ja se on olevinaan jotain uskontoa, HAH!
suomalaisten kansantauti.
pois potkitut eivät pääse kirjoittamaan yhtään mitään!
Mutta eipä Eniro uskalla ottaa yhteyttäkään...hmm...outoa!
Säännöt eivät ole kaikille samat.
Sinun tekstisi ovat puhdasta häiriköintiä, ja siksi sinun tekstejä poistaessaan seriffi toimii juuri niin kuin seriffin kuuluu toimiakin. Islamia käsittelevä keskustelupalsta on paikka missä keskustellaan islamiin liittyvistä asioista, ei tänne kuulu tulla saarnaamaan toisen uskonnon hapatusta!
Näin on. Ei täällä saa islamia arvostella tai puhua sen aiheuttamasta väkivallasta jne. Ainoastaan neutraalit tai kehuvat aiheet eivät heti poistu.
Mutta vaikka ei hyväksykään asiatonta sensuuria, niin ei silti tarvitse hyväksyä härskiä ja vastenmielistä mielisairaan suorittamaa saarnaamista ja käännyttämistä "väärään" uskontoon.
mies ? joka laittaa "saako vaimoa hakata" useita kertoja päivässä tälle palstalle puhuu mielisairaudesta ? Katso peiliin.