kraffitit

Mielestäni on tosi kamalaa kun porissa on tosi paljon kraffiteja ja muita töhryjä. Kauheaa oikeestaan.
7445
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

...ne ovat graffiteja.

Äänestä

Jotkut ovat ihan hienojakin. Ne nimimaalaukset, tai mitä nyt ovatkaan, ovat taas eri asia.

Äänestä

Minusta ne sopii oikein hyvin betoniseen kaupunkimiljööseen. Lisää vain niitä!

Maaseudulle ne eivät sovi.

Äänestä

No eikä oo oikeesti kamalaa. Yrität vaan käänteispsykologiaa.
Ite käyt niitä maalailemassa kuitenkin joka yö.
Eiks vaan?

Äänestä

Lisää grafuja ikävien harmaiden betonien piristykseksi. Kiitossss!

Äänestä
  • Lisää töhryjä seiniin..Niin voidaan palkata siivojia hommiin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jormis kirjoitti:

Mielestäni on tosi kamalaa kun porissa on tosi paljon kraffiteja ja muita töhryjä. Kauheaa oikeestaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu