pääsin just läpi kysykkää mit vaan

kysykää mitä vaan
141609
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

niin että mitä pitää tehä siinä laiva tehtävässa ku otetaan se puku ja mennään sinne laivaan mut miä seil laivas pitää tehä?

Äänestä
  • siinä pitää mennä vessaan hakee ase ja sit pittää mennä kapteenin huoneeseen sit se äijä tulee sieltä huoneest ulos laulamaan sit tapat sen ja hyppäät veneeseen karkuun .

    Äänestä

  • peliman kirjoitti:

    siinä pitää mennä vessaan hakee ase ja sit pittää mennä kapteenin huoneeseen sit se äijä tulee sieltä huoneest ulos laulamaan sit tapat sen ja hyppäät veneeseen karkuun .

    sen tehtävän läpi. oon yrittäny sitä todella kauan kiitti avusta

    Äänestä

Pitäis ryöstää pankki. Avaimet saa sieltä johtajan huoneesta mut sit en enään tiedä mitä tehdä!!!

Äänestä
  • sitten pitää hakee toiset avaimet kassan takana olevalt seinält ja sitpitää menä alakertaan holviin ja sit paeta

    Äänestä

  • peliman kirjoitti:

    sitten pitää hakee toiset avaimet kassan takana olevalt seinält ja sitpitää menä alakertaan holviin ja sit paeta

    niin miten hitossa saan loputki autot käyttöön kun kerran oon pelannu sen läpi,oon suorittanu kaikki paitsi yhden lucasin tehtävät mut 4jää silti pois,missä vika? miten se poliisi auto suoritetaan? tiedän sen että poliisiauto pitäis puskee alas mut puskin auton pois eikä kelvannu.. joten kertoisiko joku miten sen saa läpi menemään?

    Äänestä

oontosipahassapaikassa onneks osaan käyttää pilkkujajapisteitä koska oon tosi vitun nyyppä huora oonsiistosivitunteinipentu oonmuuten pelannumafiaaihanliikaa oonvarmaan tosihyväpelaamaan kysykäämitävaan koskamäosaankirjottaavitun hyvin

t:teinipeelo

Äänestä
  • en mää tota kirjottanu vaan huijari

    Äänestä

kun tein sen ekan tehtävän, menin sitä yhtä autoo karkuu, ja vein ne gangsterit sinnne baariin, ja kun tehtävä on loppu, niin sitten se menee kaupungille kuskaamaan ihmisiä taksilla. Eli onko tässä sellaista "free roamia" eli vapaata kuljeskelua? vai mistä niitä tehtäviä saa hakea jos on, ja jos ei niin miten pääsen taksitehtävistä pois?

Äänestä
  • Kun pelaat sen taksitehtävän loppuun. Niin sen jälkeen juoni kulkee eteenpäin. Ja on Free Ride modi. Tosin ei ole poliiseja.


    Minullakin on kysymys. "You Lucky Bastard" tehtävässä kun se juna hommeli epäonnistuu ja alkaa se takaa-ajo, niin voiko sen Sergion tappaa jo takaa-ajossa jotenkin. Vai meneekö se pakolla sinne yhteen paikkaan (Lost Heaven Portiin). Ja jos menee miten ne viholliset voi tappaa. Se on niin pirun ärsyttävä kohta.

    Äänestä

  • FGGH kirjoitti:

    Kun pelaat sen taksitehtävän loppuun. Niin sen jälkeen juoni kulkee eteenpäin. Ja on Free Ride modi. Tosin ei ole poliiseja.


    Minullakin on kysymys. "You Lucky Bastard" tehtävässä kun se juna hommeli epäonnistuu ja alkaa se takaa-ajo, niin voiko sen Sergion tappaa jo takaa-ajossa jotenkin. Vai meneekö se pakolla sinne yhteen paikkaan (Lost Heaven Portiin). Ja jos menee miten ne viholliset voi tappaa. Se on niin pirun ärsyttävä kohta.

    siinä ei piä saaha sit kiinni vaan pyssyy peräs(perseessä kiinni) ja sit tulee mainos sit ala tappaa kaikki.

    Äänestä

miten sen junan saa liikkeelle?

Äänestä

Siis siinä kohtaa kun ekaa kertaa lähtee ne kaksi äijää perään niin mihin pitää juosta ja miten ettei aina tule turpaan ja kuole?? Kiitos avusta etukäteen..

Äänestä

miten siin freeride extremessä voi tehä sen tehtävän missä pitää ajaa niillä ralliautoilla mitkä on niiss rekkojen päällä??
Entä sen siin extremessä mis pitää ottaa se laatikko ja seurata sitä miestä. mihin sil autol pitää sit lähtee?

kitz

Äänestä

Kommentoi aloitusta


peliman kirjoitti:

kysykää mitä vaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu