Helvetin järvelle lumikengin?

Onko kukaan käynyt? Saakohan lumikenkiä vuorkattua sieltä mistään läheltä?
2386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En tiennytkään että helvetissä on järvi..! Vai tarkoitatko tyyliin "**tun järvi"?

Helvetinjärven kyllä tiedän...

Äänestä
  • sitä ollaan nyt niin näsäviisaita!

    Muille tiedoksi, että sain metsähallitukselta 5 paikkaa ketkä vuokraavat lumikenkiä sielläpäin.Jos joku kiinnostui, niin laita viestiä tähän niin vastailen.

    Sori kirjoitusvirheeni, se on siis Helvetinjärven kansallispuisto!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokemusta vailla kirjoitti:

Onko kukaan käynyt? Saakohan lumikenkiä vuorkattua sieltä mistään läheltä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu