Tänään on ollutkin kannettavat palstalla enemmän kirjoituksia kuin apua aloittelijoiden palstalla. Tosin asiaa noissa kirjoituksissa ei ole ollutkaan sitten juuri yhtään. Onneksi eräs kirjoittelija nyt on kuitenkin poistellut osan noista täysin turhista kirjoituksistaan. Ja toivottavasti osaa lopettaa ajoissa.
Kannettavat palstan suosio?
Pave
3492
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Huomenna taas hyvissä keskustelumerkeissä jatketaan...
olla parempi kun lopettaisit kokonaan.Tulisi tällekkin palstalle jotain oikeata asiaa kannettavista eikä olematonta paskan jauhamista
saman asian. Tää sairaalloinen
>crazy_frog--->Hewlett-packard--->first_hp_finn--->tietotekniikka_guru---> hp_guru onnimimerkkini historia ;)<
mesooja ja mainostaja voisi kyllä rauhoittua, kuten on monasti luvannut, mutta jatkaa vain. Jos asiallisesti kirjoittaa palstoille, ei ole tarpeen vaihtaa nikkiä siihen tahtiin, kuin tuo tyyppi tekee.