karvoista vielä.

Oon nyt seittemäntoista vuotta. Tuntuu, että osa pallikarvoista on vaalentunu viimeaikoina. Onko kellään muulla käyny noin?!?
2746
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tuo on ensimmäinen merkki aivokuoren mielihyväkeskuksen lopullisesta muokkautumisesta "epänormaaliksi". Mielihyväkeskus määrää mm. henkilön seksuaalisuuden. Yksi sivuvaikutus on häpykarvojen (etenkin kivesten karvoituksen) värin häviäminen. Eli toisin sanoen olet muuttumassa homoseksuaaliksi.

Äänestä
  • viärin mänj!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


,m,m, kirjoitti:

Oon nyt seittemäntoista vuotta. Tuntuu, että osa pallikarvoista on vaalentunu viimeaikoina. Onko kellään muulla käyny noin?!?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu