trike kiinnostaa

Moi.
tietääkö kukaan, mitä trike:n tuonti maksaa kuluineen. Jos joku haluaisi myydä, niin voi ottaa yhteyttä. Family malli sopii, kun on pari sälliä kinuamassa kyytiin
21166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

verot käytetyssä n.-92-94 mallissa noin 2500 ja tuonti varmaankin tuossa tonnin pintaan
www.trikersclub.fi ainakin löytyy lisä tietoa ja porukkaa johon voi ottaa yhteyttä...

Äänestä
  • Tapasinkin Pekin perjantaina. Paljon hyvää tietoa ja olisi ollut sopiva peli myytävänä, hallitus oli eri mieltä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


monkfis kirjoitti:

Moi.
tietääkö kukaan, mitä trike:n tuonti maksaa kuluineen. Jos joku haluaisi myydä, niin voi ottaa yhteyttä. Family malli sopii, kun on pari sälliä kinuamassa kyytiin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu