Kattokaaa tää aika paha

Tämä on aika törkeä juttu...


Menkää Wordiin
Kirjoittakaa WTC terrori-iskujen lentokoodi joka on Q33 NY

No vaihtakaapa "koko 48" ja vaihtakaa fontti Windings:ksi

Aika paha, eikö?
4713
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sama toimii myös OpenOfficen writerissa...

Äänestä
  • juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

    Äänestä

Antaa mielenkiintoisen tuloksen.

Äänestä

Lentojen numerot oli 11 ja 175.

Tuo Q33 NY on täyttä skeidaa. Joku on vain katsonut sopivat symbolit ja alkanut levittää tuota valheellista juttua.

Täältä faktat kuntoon:
http://www.skepsis.fi/lehti/2001/2001-4jar2.html

Äänestä

Kommentoi aloitusta


anwaalam kirjoitti:

Tämä on aika törkeä juttu...


Menkää Wordiin
Kirjoittakaa WTC terrori-iskujen lentokoodi joka on Q33 NY

No vaihtakaapa "koko 48" ja vaihtakaa fontti Windings:ksi

Aika paha, eikö?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu