kerros mulle

Tykkäsitkös sä siitä kortista jonka sulle lähetin? Olikse ihan tuulesta temmattua tekstiä??
61082
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei ole tullut perille. Tuli vain tunnusluku, mutta sitähän sinä et lähettänyt, ethän?

Äänestä
  • hehheh.et oo oikee hlö :D

    Äänestä

tullunna korttia, tais tuuli tempaista sen mennessään!:)

Äänestä

Myönnä nyt, ettet mitään korttia edes koskaan postiin laittanut?

Äänestä

mutta aikaa on jo yli kaksikymmentä vuotta kun sain sen.

Äänestä

...sen kortin? Viimeksi sain ystävänpäiväkortin kyllä sydänten kera?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mmminä kirjoitti:

Tykkäsitkös sä siitä kortista jonka sulle lähetin? Olikse ihan tuulesta temmattua tekstiä??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu