Turun gynekologit?

Mikä gynekologi paikka turussa olisi kohtalaisen halpa? Onko joku käynyt esim gynekologi keskuksessa? ja ehkäisyneuvolaa on turha ehdottaa, sillä ne ei tee tutkimuksia ellei liity ehkäisyyn. Kiitos jos joku osaa neuvoa!:)
12385
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Samassakin paikassa lääkärit perivät erilaisia summia. Muutama vuosi sitten kävin Mehiläisessä Terhi Lunnaksen vastaanotolla ja hinta oli muistaakseni alle 40€ ( tstomaksu), luultavasti koska hän ei ole LT vaan LL. Kokenut lääkäri kuitenkin ja muutenkin mukava.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nina kirjoitti:

Mikä gynekologi paikka turussa olisi kohtalaisen halpa? Onko joku käynyt esim gynekologi keskuksessa? ja ehkäisyneuvolaa on turha ehdottaa, sillä ne ei tee tutkimuksia ellei liity ehkäisyyn. Kiitos jos joku osaa neuvoa!:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu