lastutus

minkä verran olette t4siinne saanut tehoa ja vääntöä lastulla, entäs huiput?? ja hyviä asennuspaikka vinkkejä vielä tarvittaisiin, kestää kuulemma kone ainakin ton asteiset virittelyt..
4823
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kannattaa soittaa mika karalalle keskisuomen autosäätöön. Sillä on helsingissä jokunen jälleenmyyjä mutten valitettavasti muista firmojen nimiä. Tehoa luvassa n.235 ja vääntöä yli 350Nm. Kannatta kyllä vaihtaa myös downpipe ja racecat, muutoin on melko tukkoisen tuntuinen.

karala: 014-4282171

Äänestä
  • tattis!!!!!

    Äänestä

Soita Rene Mattssonille Kaarinaan (sijaitsee Turun kupeessa), 0400-844 344. Hän maahantuo/asentaa Wetterauer'in lastuja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


t4 kirjoitti:

minkä verran olette t4siinne saanut tehoa ja vääntöä lastulla, entäs huiput?? ja hyviä asennuspaikka vinkkejä vielä tarvittaisiin, kestää kuulemma kone ainakin ton asteiset virittelyt..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu